| katnissedeen a întrebat:

Cine are cont lady popular intre nivelul 5 si nivelul 10 si nu ii mai trebuie? Dar daca imi dati contul va rog sa aiba si bani.

Răspuns Câştigător
| pandaX3 a răspuns:

Ti`l dau pe al meu. e la level 5 si mai are de castigat vre`o 4 dueluri de moda. eu nu mai am cand sa intru pe cont. Are si bani destui.
Da`mi mesaj privat cand il vre si iti dau numele si parola

2 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Degeaba ai pus intrebarea asta, am cerut si eu un cont si mi.au zis sa-mi fac ca nu. mi da nimeni deci asta iti spun si eu fa-ti ca nu. ti da nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua! Eu am un cont de lv. 3 si fac schimb cu altul de lv mai mare de 5 sau chiar 5!