| Ceylan a întrebat:

Cine are cont pe Lady Popular si nu-l mai foloseste va rog sa mi-l dati mie, dar sa aiba nivel recut de 8, bani, haine si puncte. Dau funda! Atentie! Daca, contul nu merge nu primiti funda!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai idee macar cat de greu este sa avansezi la nivelul 8?!?! Normal ca nu, de ce te-ar interesa cand poti apela la "fraierii aia" ii mituesti cu o funda sa-ti dea ei cont oh go on mda, hai ca-i culmea. Deci eu asa tupeu n-am mai vazut, unii muncesc nu stiu cat pe un cont sa-l creasca si vin unii si incep sa zica da-ti-mi mie contulraised eyebrows. Te gandesti macar cat au muncit oamenii aia ca sa faca contul? Normal ca nu, voi vreti tot de-agata ce va pasa voua de cat de mult au muncit unii pentru cont. Sa vedem cine o sa-ti dea contul caci nu prea cred ca o sa fi vreo ingramadeala, asa ca mai bine pune-te pe munca decat sa cersesti conturi la noi.

| queencaitlyn000 a răspuns:

Eu am cont de Lady Popular, nivelu 8.Peste cateva zile primesc 200 diamante. E extrem sa treci nivelele de la 7 in sus.Chair ai tupeu:vrei bani, puncte, nivel mare, sa mearga contul, sa contina haine...Ai pretentii.Cred ca Adry05 are dreptate. Celelalte fete au muncit si brusc ai vrea sa-ti dea tie munca lor. Ce prostie.Mai pui si "Atentie!" Da ce tactica ai! Nu stiu ce fraier si-ar da contul.