| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Cine are cont pe stardoll si nu il mai foloseste? Va rog imi dati username-ul si parola printr-un mesaj puppy dog eyes! Funda si vot! :*

3 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII explică:

Mdaaa...asta e mesaj, nu? Asa vede toata Romania!

| Jessicastarcool a răspuns:

Tiam trimis mesejul
FUNDA
te rog

| BlueLoveEmpire a răspuns:

Am mai multe : :* : 1. username : nokia5228touch si parola : asdfghjkl 2. username : 12345funny12345 si parola : 12345funny 3.usernanme : asdfghjkl123fun parola : asdfghjkl 4.username : elisalovesradu parola: elisaloves radu... mai am multe da le-am uitat Username.ul si parola laughing Funda si vot?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes