| Maya_8602 a întrebat:

cine are cont pe IMVU care nu il mai foloseste,(avatar de fata)dar sa fie draguta fata si frumos imbracata, sa imi dea si mie username-ul si parola, dau funda, va rog mult!(username-ul si parola)puteti sa il dati prin mesaj daca vreti! Va rog muullt! Dau funda! Scz categoria

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmm...scz ca te intreb, dar cat de proasta esti, ha? Daca oamenii ar da conturi dragute si fumos imbracate la oricine ce rost ar mai avea sa te chinui sa-ti faci unul? Ma iindoiesc ca ai primit vreunul cat de cat ca lumea!