| doinitsa1 a întrebat:

Cine are curajul sai spue unei vedete in publik ca e un gunoi?

5 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Eu. sunt foarte tupeista tonguewinking

| GigglesToDay a răspuns:

Oricerolling on the floor

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Depinde ce vedeta! Daca e una demn/a de respect nu m'ar lasa sufletu' sa o spun...Da' daca e un/a care chiar e de gunoi[gen:Justin Bierber, Lady Gaga, Puya...etc(Nu stiu toti tampitii)]As avea oricand tupeu sa'i spunlaughingSi sa ii si rad in fatalaughing

| TiaFCRB a răspuns:

Lui Justin Bieber i-as spune una doua in fata.Chiar m-as bucura sam bat joc de el big grin

| IuliaLol24 a răspuns:

Logic ca as avea dar depinde ce vedeta happy