| faranume3 a întrebat:

Cine are id lui connectr alex velea sau dansatorii lui connectr?

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună.
Alex Velea sau dansatorii lu Connecter nu cred că au id, dă-ţi seama că dacă ar avea ar fi invadaţi de mii de fani...crezi că mai au timp de id-uri când sunt foarte ocupaţi? Până şi pe facebook sunt mulţi care-l imită, care-şi fac nume de exemplu "Alex Velea" pentru a atrage lumea.
Bye!

| katy a răspuns:

Eu am id-ul lui connect-r, iti dau msg pe pvt

| cristinna0918 a răspuns:

Connect-r nu te astepta sa aiba id.ul cu numele lui sau mai stiu eu cum...sunt multe id.uri false facute de fani.Da, are id si el si dansatorii doar ca nu au timp sa intre pe mess, si cand intra sunt "bombardati" de fani!straight faceMai bine lasi mesajele pe facebook pe CONNECT-R OFFICIAL(singura lui pagina oficiala), acolo sigur va citi mesajele talewinkingin plus afli si noutatile!winking