| andrei_6254 a întrebat:

Cine are manual de matematica clasa a 9 a coperta rosie de Manus Burtea si Georgeta Burtea?

2 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Nu ai precizat nivelul M1, M2 etc, daca esti la mate info ai M1, eu la sociale am M5( smug); intr-a IX-a manualele ti le da scoala gratis, ar trebui sa fi primit, daca nu ai cauta la biblioteca scolii sau vorbeste cu dirigintele, doar intr-a 11-a si a 12-a se cumpara manuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie trei numere naturale de 6 cifre care au suma cifrelor egala cu 20