| Katmakiller a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca pdf-ul pentru manualul acesta de matematica,, Manual matematica Clasa 11 M1 - Marius Burtea, Georgeta Burtea"? Tocmai ce am inceput clasa a 11-a si manualele de la stat nu au ajuns inca. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

laughing Same problem... In fine, Nu prea exista in format PDF. Daca chiar ai nevoie de el trebuie sa il cumperi.

| roxroxii19 a răspuns:

Am eu manualul in format pdf. Spune-mi unde vrei sa ti-l trimit.

| Laslau_Mihai_Laslau_1991 a răspuns (pentru roxroxii19):

Poți să mi-l dai și mi-e pdf