| anonim_4396 a întrebat:

Cine are note bune la mate?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

EusmugIubesc materia aia.As putea fi gasita moarta calculand viteza de expansiune a Universului si tot nu ar insemna nimic sacrificiul meu pe marele altar al matematiciibig grin

| Tourniquet a răspuns:

Eu asa si asa. XD
Am 7, 9. La 7 acela nu prea m-am descurcat pentru ca nu am avut timp sa rezolv ultimu ex. straight face

| All3 a răspuns:

Eu sigurr nu (mate ma disruge) in rest sunt eleva model big grin

| Äđĺĺ a răspuns:

Am 998

| maddy_1722 a răspuns:

Pai am 10, 10, 9 si 9laughing. Bune pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am numai 9, daca la teza i-au zece m-am scos, dar nu inteleg materia asta! Fundita?