| Bogdi172 a întrebat:

Am o prietena care are note bune cam la toate materiile in afara de mate. E in clasa a5 a și la mate nu are deloc note bune, doar 4 și încă o nota pe care nu o știu, dar este o nota mică dacă la celelalte materii are note mari credeți ca nu o va trece la mate? Este la scoala privată

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe celalta topic ai spus ca tu esti ala cu nota 4, de la scoala privata...

"acum 2 ore | Bogdi172 a întrebat:
Am o problema foarte mare deci sunt la o Scoala privată unde sunt numai colegii de 10 eu am note destul de bune la toate materiile in afara de matematica am un 4 și încă o nota dar nu o știu exact și sunt doar clasa a 5a adică … da și sunte superiat fiindcă nu știu dacă ma va trece ce sa fac?… credeți ca ma va trece? Orice as face matematica nu e pentru mine nu o pot înțelege și nu știu nimic oricât as încerca…):"