| Stroeioana100 a întrebat:

Cine are numarul de telefon a lui Cristi Munteanu sau Vlad Munteanu? Va implor din tot sufletul

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai mai incercat si in alta parte sa dai de ei? Că aici, de aproape doua luni de cand pui această intrebare, nu ai primit un răspuns ajutător.

suntserios
| suntserios a răspuns:

| Nitroblast a răspuns:

Sunt n Vlazi Munteanu in Romania
Cei mai cunoscuti sunt vreo 2:
Vlad Munteanu (fost fotbalist)
Vlad Munteanu (rapper stiut drept DOC sau L. Doc)
In orice caz, nici unul nu are numarul de telefon public si mai mult sunt sigur ca nu vor sa fie sunati de persoane necunoscute fiindca niciunui om nu ii place sa fie sunat de cineva necunoscut plus ca e dreptul fiecaruia la intimitate, nu ti-ar conveni pe pariu sa te bata la cap n persoane la telefon daca sa spunem ca nr. tau ar aparea pe un site frecventat de multa lume.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nitroblast):

Sunt niste puștani vloggeri. Toate intrebarile ei, incepand de pe 4 ianuarie, au acelasi continut.