| DeyaaLovee a întrebat:

Cine are o pagina de facebook +1000 pe care nu o mai vor?
Sau una +5000 care cauta admine?
:3

3 răspunsuri:
| CosSmiiina a răspuns:

Păi,de ce nu îţi faci una?
Crezi, că oricine şi-ar da pagina de +1000 după atâta muncă?
Şi plus că eşti şi pretenţioasă(pretenţios), vrei numai pagini mari.Fă-ţi una.Şi eu am pagină de 2000 de like-uri, şi am muncit foarte mult la ea. Ştiu îs puţin like-uri, dar fă-ţi o pagină şi tu şi vei vedea ce greu este să ajungi la un nr. mare de like-uri.
O seară bună!:*

| DeyaaLovee explică (pentru CosSmiiina):

Am pagina da are 470 si nu pot sa o mai cresc

| CosSmiiina a răspuns (pentru DeyaaLovee):

Şi eu am o pagina ( https://www.facebook.com/pages/Te-iubesc-вăă-ჯ-/277838165591677 ) şi am crescut foarte greu. Când eram sub 1.000 am crescut teribil de greu, dar după ce am făcut 1.000 repede am trecut la 2.000 si acum am 2.017 like-uri... Ştiu cum e să fi micuţ şi să creşti uşor, dar nu e o soluţie să cauţi pe TPU pagini? Ar trebuii să mai faci publicitate cu alte pagiinii mai mari, să joci pe alte paginii "elimină pagina" şi să-ţi chemi prietenii să te ajute să câştigi şi să îţi facă aceea pag. pub, bine înţeles că pagina aceea să fie mai mare, să postezi în fiecare zi notiţe...
Sper că nu te-ai supărat că am intervenit cu un sfat, sper să ajungi măcar la 1.000 de like-uri, că mai departe vei putea să o urci.O seară bună! :*