| Raiden a întrebat:

Cine are Photoshop-ul si ar putea sa mi-l trimita si mie pe messenger? Lasati-va si voi id-ul sau dati un mesaj pe privat, cu id. Mulumesc.

Răspuns Câştigător
| babyblue_8473 a răspuns:

Da sunt sigura. Lasa-mi un id pe privat si incerc eu sa ti-l trimit happy

9 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu am chef sa til trimit prin messenger. Pana la urma eu tot de acolo l-am luat.

| Raiden explică:

Ce zic eu si ce-mi trimite el, ma roglaughing...

| Raiden explică:

@babyblue, esti siguralaughing?
Daca puteam sa-l descarc de pe net. il descarcam, problema e ca am niste problema. cu pcfrustrated si nu-l pot lua dp net, merge doar prin messengerwinking.

| Raiden explică:

Babyblue, multumesc, dar am facut rost de el, intre timp.
Totusi, tu primesti fundita pentru ca ai urmarit "evolutia" raspunsurilor, si ca ai incercat sa ma ajuti.winking

| piciuk a răspuns:

Da' tu stii ce marime are photoshop-u'?

| babyblue_8473 a răspuns:

Nu se poate trimite pe messenger, are marimea prea mare si da eroarebig grin Descarca-l de pe net!

| babyblue_8473 a răspuns:

Merci Raiden daca ai vreo nelamurire in legatura cu photoshopul ma poti intreba happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi da si mie un site de unde pot sa il descarc!big grinsau sa mi`l trimita prin messenger?big grin