| dulc3'maria a întrebat:

Cine are samsung corby de pe aici si cat costa el fara abonament? este bun?

Răspuns Câştigător
| loove.music a răspuns:

Eu nu am samsung corby, dar matusa mea are.si nu este tocmai un telefon extraordinar.stai f mult timp sa scrii mesaje. De pret insa am auzit ca e 548. 28 RON cam asa. dar e foarte lat. sper ca te'am ajutat

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

LA GErmanos este 649 lei

| AneZniP a răspuns:

Eu am samsung corby si cand mi-am luat de la germasos iancului(daca esti din bucuresti) oricum corespund pretirile am dat 6 milioane 1/2

| AndreeaG a răspuns:

La Vodafone, m-am uitat si eu pe site, deoarece sunt interesata, costa 120 de euro... Vreo 480 lei noi, nu mi se pare deloc multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat de la vodafone fara abonament e 512 lei. Mi se pare destul de bun.eu sunt multumita de el.mai ales ca imi tine bateria destul de mult...si vorbesc la telefon in medie 1 ora pe zi.si app de mesaje dk iti merge mana la mesaje pe un telefon normal nici pe asta nu ai probleme cel putin asa e la minehee heebafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am luat cu abonament, si fara abonament era vreo 600 si ceva de lei la vodafone! Til recomand pentru ca am si eu si e bun! bateria pe mine ma tine cam o saptamana, se aud melodiile super bine si tare si sunt ff multumita de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa detin unul, dar nu sunt sigura.Probabil este un telefon ffff. frum si practic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci acest samsung corby are un dizain de invidiat si este un telefon destul de performant! ai incerdere in mine sau daca vrei sa stii mai multe despre el baga idu apokalips_parkour am 13 ani si st expertin acest tel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da