| Crisstinutzza97 a întrebat:

Cine are samsung galaxy mini? imi poate spune si mie cum se editeaza pozele in el?puppy dog eyeslove struck va rog! Funda

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

In ce sens sa editezi pozele? Cu functiile telefonului nu poti decat sa redimensionezi adica sa tai din imagine faci asta astfel : deschizi imaginea respectiva dai pe meniu apoi pe taiere siiti apare un dreptunci si o redimensionezi cum vrei de acoolo sau telefonul mai poate sa roteasa imaginile intr-un anumit fel dar e destul de putin si nu se poate numi "editare" asa ca iti recomand sa iti iei un program special de editat din meniul "Market" (dar iti trebuie net pe telefon pentru asta, sau macar sa te afli intr-o zona unde ai acces la Wi-Fi ) si sa descarci de acoolo un program special de editat fotografii pentru telefon sunt foarte multe. Spor la editat!