| TheLadyWasTaken a întrebat:

Cine are sims 2? Ce trebuie sa fac? Pot sa merg la cumparaturi sau prin oras? Pot sa-mi schimb hainele? Pot sa-mi cumpar o masina? ETC Fundaaa
si Votuurii

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Da. potihappy
Ca sa mergi la cumparaturi trebuie sa ai masina sau sa chemi cu telefonul un taxi.vine taxi si tu alegi locul unde sa mergibig grin iar ala te duce.si acolo faci cumparaturi dai click pe un sir de haine si o sa vezywinking. de schimbat hainele.trb sa dai click pe dulap.sa ai un dulap.Masina cumperi atunci cand iti faci casa...cu mobila si tot
SI CODURI : dai crt si shift de ofata si scrii sus "rosebud" si dai enter si iti da banibig grinsau cred ca dai CRT SHIFT SI C:d. SAU V.mrg incerci tuhappy
funda? vot?

4 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Sims 2 este un joc in care poti sa faci tot ce ai enumerat tu mai sus. deci faci o familie ( adica ii spui ce sex sa aiba - masculin sau feminin - cat de mare sa fie - poate sa fie adult, copil, adolescent, bebelus, sau batran- cat de gras sa fie, ce sa-i placa si ce sa nu-i placa - turn ons/offs- zodia, imbracamintea, machiajul, formele ochilor, fetei, nasului, absolut tot ), dupa care ii muti intr-o casa ( care atentie trebuie sa fie cu pretul incadrat in 20. 000 de simoleoni, pentru ca la inceput ei au doar atata ca suma de familie ) apoi ca sa-ti maresti bugetul dai CTRL + Shift +C ( parca - daca nu merge mai incerci cu ceva in plus sau in minus ) si scrii in bara in care ti-a aparut sus motherlode, ca sa castigi cat mai multi bani. dupa care decorezi casa, pui mobila, o vopsesti cum vrei tu ( ai tot ce-ti trebuie ). mai poti face si altceva : poti sa faci o casa a ta, care sa fie exact asa cum ti-o doresti tu : sa-i pui temelia, peretii s-o zugravesti cum doresti tu, sa-i pui tot felul de mobila si accesorii pe care le vrei tu indiferent de cat de mult costa, si dupa ce ai finisat-o, te duci si faci o familie o muti intr-o casa deja facuta ( pentru ca inca nu poti sa-i muti in casa ta deoarece costa prea mult, si nu se incadreaza in suma primita la inceput ) acolo faci chestia cu parola de bani "motherlode", puanadu-le foarte multi bani ca sa poata sa-si cumpere casa pe care ai facut-o tu, ii muti in family bin ( trebuie sa fie in meniu ca un fel de tanc si te duci pe casa unde locuieste familia facuta iar ei iti apar in meniu ). te duci ii selectezi si acum ii poti muta in casa pe care ai facut-o tu. sunt o multime de trucuri pe care cred ca daca m-as apuca sa ti le scriu ar trebui sa scriu un roman. aici este doar partea de baza pe care trebuie s-o cunosti ca s apoti sa te joci asa in principal. vei descoperi si singura, pe parcurs ce trebuie sa faci, cu ajutorul instructiunilor ( pentru ca si acolo iti arata pe ce trebuie sa apesi si te ghideaza unde trebuie sa te duci ) sau cu ajutorul internetului pentru ca exista site-uri unde gasesti explicatii despre respectivul joc.ca sa mergi in oras trebuie sa ai masina sau sa chemi un tazi prin telefon, ziar, email, sau sa-ti suni un prieten cu care sa mergi sa zicem la un restaurant. dar cum ti-am spus trebuie sa descoperi si singura anumite lucruri care trebuie facute. succes si daca mai ai nevoie de ceva aici ai ocazia sa intrebi. happy

| Cherry56 a răspuns:

Da, poti face toate astea si mult mai multe mai ales daca ai toate expansiuniile; jocu il poti downloada dupa net daca te pricepi mai ales la instalare.pentru mai multe detalii dsp joc viziteaza: http://thesims2.ea.com/ apropo a aparut unul mai nou decat sims 2 si anume sims 3 :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Ionut_Pacuraru_1905 a răspuns:

Eu am celebrul sims 2.
Pasul 1 daca vrei sa vezi cat de fain este jocul ai trei variante de incercare dupa aceea trebuie sa dai clic dreapta pe> iar dupa aceea o sa-ti faci familia si dupa aceea iti eliberezi un lot de pamant cu numele sau si dupa aceea sport la lucru! Da poti merge la cumparaturi sau in oras dandu-i un telefon unui taxi care te va duce in locul dorit ori la cumparaturi ori la un club ori prin oras ori in vizita la un prieten e.t.c. Da iti poti schimba hainele atunci cand te duci la un dulap si dai liceu pe el! Nu nu-ti poti cumpara o masina dar in schimb te poti plimba cu o masina sa te duci la scoala etc.