| george8 a întrebat:

Cine are Trade Hack Metin2 sau hack de yang sau kick hack? cine are add: agentul80

2 răspunsuri:
| Sebbii a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu folosesti hack pentru metin2 pentru ca numai e nici o distractie si in general pentru ori ce jocuri...Ai hack de yang sau trade hack te doaren p*** dupa.dar o sa vezi ca o sa te plictisesti rapid.Si ar mai fi un lucru trade hack si yang hack nu se gasesc pe net ori platesti ori nu stiu... Si daca vrei asa de mult un hack ia swichbot (pentru pvp e hack de bonusat itm) hack metin2 pl asta te ajuta foarte mult la metin2ro deoarece ai papuci de viteza mantii licori sa omori mobi automat sa trecit prin ziduri si altele. Nici pe astea nu ti-as recomanda sa le iei pentru ca iti distrugi pc si e mult mai rau..eu iti spun din experienta pentru ca deja l-am bulit pe almeu. Sper ca te-am ajutat.