| Omulfaranume a întrebat:

Cine crede ca justin bieber e guy? sa stiti ca seamana tare mult dupa voce si chip, si sa stiti ca pe mine nu ma pacaleste faptul ca a avut prietene! si adevarul e ca e al naibii de prost si invechit iar numele lui se traduce in romana liviu guta...bleah.funda.

Răspuns Câştigător
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Pai dupa mine e posibillaughing. Sincer nu il suport, personal nu am nimic cu el dar e pur si simplu patetic. Se face singur de raslaughing. Si sa iti spun o poveste interesanta. Verisoara prietenei mele si-a dat intalnire de pe internet cu cineva care semana exact cu Justin Bieber. S-au intalnit de cateva ori si dupa un timp a aflat ca era de fapt o fata care se dadea drept baiat si care era bi.laughing
Deci da, de ce nu ar fi?

4 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Nu stiu ce credeti voi despre Justin Bieber dar e si el om. De ce sa-l jignesti? Nu cred ca e gay deoarece formeaza un cuplu tare frumos cu Selena... P.s : Se scrie gay (cel care simte artactie pentru barbati ) guy inseamna ''tip'' in engleza happy Deci da, Justin e un cool guy dar nu gay happy

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Alta intrebare despre justin.se pare ca iti pasa de el.

| BallerVD a răspuns:

E o fata lezbiana ahahahahaaaa happy

| summergirl25 a răspuns:

Eu sunt fan Justin Bieber, si nu mi se pare gay! Adica, nu inteleg de ce unii spun asta! Te rog sa nu mai vorbesti asa despre Justin Bieber!