| AndreeaGabriela2001 a întrebat:

Cine crede ca mai este la moda rozul? cine raspunde corect primeste fundita si cat mai repede raspundeti

Răspuns Câştigător
| greieras a răspuns:

Buna mai copii dc trebuie sa fie peste tot structura "la moda"? dc sa nu ne imbracam cu ce ne place cu ce ne sta bine cu ce ne simtim comod? este lesne de inteles ca nu la toata lumea sta bine in roz dar daca te simti bine cu roz pe tine foarte bine mai dati.o in colo de moda ca uite asa am prostit tara asta cu atatia cocalari serios acum.Andreea2001 pune pe tine ceia ce simti ca te face frumoasa si ceia ce te face multumita de tine happy

8 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Am auzit la tv ca vara asta este la moda rozul

| Angeline a răspuns:

Da, e. Dar nu purtat in exces

| Scriitoarea a răspuns:

E cea mai tare culoare dupa mov, deci, dupa parerea mea e la moda. Funda?

| MACookie02 a răspuns:

Pai este...insa a scazut anul asta din colectiile designerilor.Mai mult gasesti rozul in floricele,ca acum se poarta flower power.Da,se mai poarta, insa nu e culoarea anului, si nu mai e considerata atat de cool ca celelalte trenduri ale anului.

| Evellina_9707 a răspuns:

Wtf?! Rozul numai e la moda de multwinking

| alysa_7968 a răspuns:

Nu mai este la moda...acum se poarta crem si maro

| Tynutssa a răspuns:

Da, este. Dar la un moment dat o sa te plicisesti de el crede-ma ca si eu port roz, mai bine zis purtam. tonguetongue. Daca doresti sa fii in ton cu moda alege culorile vii tonguebig grin

| madymuraru a răspuns:

Pai culorile anului 2011 sunt culorile vii gen albastru,mov,ROZ, verde, galben...