| BadRomance a întrebat:

Cine crede ca Samsung e mai naspa decat Nokia? Ma refer ca telefon, bineinteles.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Normal.Nokia is the best, iar Samsung is the prost!

| frvtel a răspuns:

Telefoanele mobile incep de la Nokia...

| BlueDreams a răspuns:

Da nu crede nimeni asta, chiar asa elaughing))

| Onutzyk a răspuns:

Intrebarea era Nokia 5530 vs corby. La corby raportul pret calitatea e ff bun. Iar la touch la Nokia, nu reactioneaza. si Ana Boisan, alias DisneyIsDaTheBest nu stiuj unde se vede cati gb are laughing)

| Alle15 a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu si euuuuuuuuuu funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai disneyoooo ma scoti din toti draciix( taca`ti fleanca aia ca tot ne x( nu`ti plc twilight da lasa-i doamne iarta-ma odata in pace pe fani si pe actorii din film.
Si taca`ti fleanca si cu tellurile ca fiecare isi ia ce `i place si taci u din gura. te crezi vreo zeitza sa critici pe altii? vezi`ti lungu nasului fetitzo de 12 ani.
Ce usor e sa critici pe altii.
Nu ai cei 7 ani de -acasa :o)

Asta este un site pentru a ajuta pe cei cu probleme nu sa-i critici sau sa razi de ei.
Pt inf ta.niciun telefon din ziua de azi mai ales daca il cumperi nou noutz nu este jaf.
Cu atitudinea ta de fite ai sa pierzi mult!
Superficialooooo!
Si sa nu zici ca intelegi numai ca esti''super''ca nu e asa!