| PestisorDeAur a întrebat:

Cine crede ca sunt un nenorocit? Astept doar "DA-uri".

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Xtadelo a răspuns:

Nu te vei calma daca pui "intrebari " pe TPU.

| KateMiddleton a răspuns:

Ai nevoie de atentie, pestisorule nenorocit?

| UtilizatorulN a răspuns:

Nu poti astepta doar "DA-uri" pentru ca nu te cunoaste lumea. Presupun ca ai facut o prostie si acum te simti vinovat. Nu merita, nimeni nu e perfecta si cu totii gresim.

| DrLaw a răspuns (pentru UtilizatorulN):

PS: E baiatlaughing

| UtilizatorulN a răspuns (pentru DrLaw):

Pai si ce? laughing Si nu crezi ca am dreptate? laughing

| DrLaw a răspuns (pentru UtilizatorulN):

Tot raspunsul meu e mai bunlaughing). Glumeamtongue

| UtilizatorulN a răspuns (pentru DrLaw):

Raspunsu' tau are dublu inteles laughinglaughing

| DrLaw a răspuns (pentru UtilizatorulN):

Mai prinsbig grin

| girl00 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor ce intrebare stupida oh go on

| DrLaw a răspuns:

Nu omule!
Refuz sa te numesc nenorocit, nimeni un lumea asta nu e asa. Inteleg ca cineva te-a suparat ori prietena or viata ori familia.

Incearca sa treci peste ca nu e capat de tara, gandeste-te ca daca eu spun ca esti nenorocit te judec si nici macar nu te cunosc...

Sper sa-ti revii cat mai repede bro sa te vad pe picioarele tale din nou fericit si gata sa-i ajuti pe altii pe TPU.

Pana atunci sa ai o zii buna!tongue

| PestisorDeAur explică (pentru DrLaw):

Injur si blestem pe oricine ma supara sau fac asta din placere, viata mea e perfect normala rolling on the floor... Fac multe lucruri oribile, nu intru in amanunte, vreau doar "DA-uri".