| LoveForShania a întrebat:

Cine credeti ca canta mai bine? Miley Cyrus sau Selena Gomez. Mie imi place cel mai mult Miley Cyrus dar vreau si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| bluesky_5480 a răspuns:

Miley Cyrus canta mult mai bine decat Selena Gomez, miley dupa parerea mea e mult mai talentata, chiar are o voce mai buna, cat despre Selena Gomez stiu ca e doar actrita nu si cantareata...miley e mai plina de fite dar are si de ce>>)

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare mai de treaba selena gomez pentru ca ea e mai rebela si asa sunt si eu pe cat hana se imbraca de obicei de ocazie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt andreea! miley cyrus este actrita mea si cantareata mea faforita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca canta? rolling on the floor
Puteai pune intrebarea care canta. dar no laughing
Miley intr-adevar canta mai bine.
Dar si Selena are voce buna, Selena este la inceput.
Sa nu credeti ca daca in Hannah Montana de pe Jetix Selena a fost rea asa ii si in realitate laughing
Nu e asa. Si Selena este ca Miley, numai Ca miley a fost implicata in mai multe discutii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ce sa mai spun. am vazut pe miley cyrus\hanna montana la TV.laughing cand m-am uitat cu fratemiu sincer... nu stiu am vazut fix episodu cu miley si selena aia. mie nu stiu imi place mai mult miley mi se pare ca, canta mai bine... nu stiu si pararea voastra... si imi si place de ea.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O miley e cea mai tare ...si canta de 100 de X mai bine ca selena gomez ...miley chiar daca e cantareata e si actrita nuss ce sa spun dar miley e plina de viata si draguta si imi place stilul ei e cool...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e mult mai draguta si canta mut mai bine decat Miley.Chestia e ca Selena e de abia la inceput. Mie nu imi place deoc de Miley... E urata rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal k miley canta mai bine. o iubesc :X:X:X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e cantareata si Selena e actrita! DA oricum Miley are o voce super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id-ul adevarat al Selenei Gomez, mi-a dat o multime de fotografii care nu se gasesc pe net :X:X:X... o ador :X:X ...id-ul ei este urmatorul : sel_mariagomez succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun sigur ca miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult o plac pe Miley Cyrus o iubesc sunt cea mai mare fana a ei. I LOVE MILEY CYRUS. O ador si Selena e draguta dar mai mult o prefer pe Miley. te iubesc Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mileyyy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez este frumoasa si talentata dar si mailey este srumoasa doar ca este pre amebunatic dar canta destul de fain eu nu le pot compara sunt la fel
logic ca mie imi place de selena gomez si cel mai mult imi place melodia dispper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milei o ador si daca sunteti atenti miley a dat o filmare pe internet cu ea si cu selena cand vb pe mess o sa radeti daca o cautatilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley desigur dar de selena imi place cum se imbraca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult de selena gomes dar si de miley cyrus numai cami ploace mai mult de selena gomes :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus si selena gomez. alemandoua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca, canta la fel amandoua, dar eu man cam saturat sa aud in juru meu numa miley si hannah asa ca sunt un mare fan selena si chiar imi place cum canta si parca am mai multa incredere ca ea canta live!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoualaughing)love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e de o suta de ori mai buna decat selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dupa parerea mea amandoua st super Miley Cyrus nu e nici pe departe asa de frumos ca selena dar are o voce si mai stiti ceva nu dupa frumos se alege talentultonguetonguetonguetonguetongueamandoua st super si imi place la nebunie selenatonguee mult mai buna ca Milye dar in fine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cirus prostilor civa dar vreau si parere voastra bla bla bla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mylei canta mai bine dar selena este mai dulce si mai frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Miley canta mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Selena Gomez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt Andra si parerea mea ca Selena Gomez canta deoarece am auzit-o cantand.Si canta minunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este miley cyrus are talent si este buna la ce face si acum adica si selena gomez e frumoasa dar nu e artista deci o votez pe miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi place miley cyrus are talent, dar selena nu ea mai mult joaca in film dar sa cante nu cam o intereseaza dar vreau si parerile voastre! eu va pup si imi doresc ca sa ajung ca miley cyrus! sa vedem ceo da dumnezeu