| EuPaulA a întrebat:

Cine credeti ca va castiga la Burlacita?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nimeni sad pacat...Adrian se indragostise de ea.

| CLau8GeRrY a răspuns:

Pai,cred ca "NIMENI" pentru. ca va castiga un nume care va fy "prietenul" Biancai timp de cateva ore, pentru ochii telespectatorilor. poate mai tz nici nu isi vor mai vorby.trebuie sa castige cineva pentru. ca Bianka a castigat 100.000 euro din acest show sh trebuie sa desemneze un castigator, dar asta nu va conta.sunt ffff. curioz daca dupa 2 zile de la terminarea filmarilor byanka va mai fy impreuna cu castigatorul emisiunii Burlacitzabig grin

| EmilyWasHere a răspuns:

Nimeni tongue

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Auziti cred ca botezatu! ca a pupato pe bianka dar cel mai bine e sa urmaresti auziti sa stii ca cred ca bianka aren pe cineva asta nici nu cunoaste numele concurentilor ca odata a zis salut biaknka un baiat si ia a zis da cinei baiatu?! si va castiga adrian daa dar doar 1 ora si atat ~