| boneym a întrebat:

Cine da bacu anul asta? Eu da! si faza e ca nu am reusit sa invat nimic as avea nevoie de niste sfaturi cum sa-mi distribui timpul, eu dau la romana; engleza; istorie si geografie! Voi v-ati apucat deja de invatat?

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Nu trebuie sa inveti totul mecanic trebuie in fiecare zi sa citesti cateva ceva nu deodata in ultimul moment tot incepe dupa acum cate putin in fiecare zi si vei reusi.Eu am dat bacul si asa am reusit.Nu te aglomera cu totul pe ultima suta ca asa nu vei reusi.

1 răspuns:
| boneym explică:

De cand ar trebui sa ma apuc de invatat pentru a putea trece peste toate cele 4 materii?