| Robert7186 a întrebat:

Cine de aici crede cu adevarat in magie? si chiar a reusit o vraja sau ceva de gen. Cine crede sa ma contacteze.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice e trucaj.

| Andarock a răspuns:

---> Magia nu exista! big grin

---> Exista doar magicieni FALSI care fac tot felul te trucuri ieftine ca sa-ti ia banii, atat!

---> Doar in desene exista magie! Si in filmele/serialele unde maga vine cu interventiile calculatoriului! :X

---> Sper ca te-am ajutat! :*
---> Am uitat sa-ti spun ca exista tot feluri de rilualiri vrajitoresti, dar alea is numai pentru oamenii care sunt intregi cu capu` si oamenii care nu au religie! sad

| marlanuu a răspuns:

Mai degraba iluzionism, nu magie!