| dragutza a întrebat:

Cine de pe aici are cont pe conquistador?

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu am... dar nu am mai jucat de cateva luni bune...big grin

| monyk a răspuns:

Buna, eu amhappy, nu am mai jucat de ceva timp, dar la inceput ma jucam toata ziua, aproape ca stiam raspunsurile pe de rost, mi se pare un joc foarte interesant si am avut de invatat anumite chestii din el, chestii care nu le stiam de cultura generala, trebuie sa mai intru sa ma joc!

| Victoria a răspuns:

Si eu am cont. Nu am mai jucat de multe luni din lipsa de timp si pentru ca deja stiam raspunsurile pe derost.

| Psihoyounger a răspuns:

Eu am dar nu l-am mai folosit de mult. Dar e interesant jocul

Psihoyounger

| daii a răspuns:

Eu happy. As vrea sa jucam odatatongue.

by daiiwinking

| juniper a răspuns:

Eu am.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Me! If u wana play with me [contact me] xD!

| St!L a răspuns:

Eu am!

| Betty18 a răspuns:

Eubig grin

succes

| Aurelia a răspuns:

Mai, am auzit vorbind de site-ul asta peste tot, asa ca m-am gandit sa-mi fac si eu un contstraight face Bine, acela este la fel ca si pe TPU, asa ca va astept la separeu pe cei care vor sa jucam tongue Dar ma anuntati dinaintebig grin

| Tabii. a răspuns:

Eu

| faranume a răspuns:

Eu.imi place sa joc...:X... dar n-am mai intrat de mult timp.mersi ca mi-ai amintitwinkingkiss

| fabogov a răspuns:

Eu.De asemenea multi altii.
Ne bagam la un joc?
cont: fabogov
Succes.

| alex555 a răspuns:

Si eu.cand esti disponibil sa faci un joc cauta-ma.bafta

| eko a răspuns:

Yooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu alessia ioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am cont dar nu stiu cum sa fac imi spune si mie cineva plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ne bagam la un joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cdsd
sc
z

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu sa imi fac cont

| Vegarth a răspuns:

Eu nu am si nu stiu cum sa-mi fac si am nevoie neaparat daca aflii anunta-ma si pe mine te rog mult mersi