| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi face rost de un cont conquistador ii dau funda

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:d

| BlitzLikeXd a răspuns:

Fa-ti singur cont de conquistador

| Mirke a răspuns:

Vai! ti-l dau pe-al meu pentru o funda, dar nu-l mai stiu, dar sa-ti spun un secret, exista un buton acolo de sign-up si poti sa-ti creezi unul nou, dar sa nu mai spui la nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru Mirke):

Nu merge!

| Mirke a răspuns:

La tine nu merge conquiatadorul, au implementat o limita de IQ si tu nu te incadrezi, imi pare rau pentru tine. mai pune mana pe o carte, dar sa o si citesti.

| anonim_4396 explică (pentru Mirke):

Sugi ****

| Mirke a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce nu merge nimic? sa sug 4 stele? pai la tine nu vezi ca nu merge? cu ce te ajuta ce sug eu? hai sa incercam. acum iti merge? nu? tot prost ai ramas! mai ai stele? ***** aia era parola mea.

| vladutzu123123 a răspuns:

Ti-l dau eu si asa nu mai joc :
-Numele-- Vladutzy2000
-Parola --- moj152

| anonim_4396 explică (pentru vladutzu123123):

Nu merge

| lChrissl a răspuns:

Scrie așa:
Numele - Ești inapt
Parolă - Poți să îți faci singur cont!