| briana a întrebat:

Cine doreste sa devina reprezentant infinity? Produse de calitate pentru toate buzunarele. Cadouri speciale pentru cei care se inscriu. Produse la pret redus ,bani si excursii organizate de noi. Oferte exclusive doar daca va inscrieti. Nu ratai ofertele speciale din luna cadourilor. Pt mai multe detalii lasati un mesaj cu un nr de telefon sau un id de mess.

1 răspuns:
| miha3Lla a răspuns:

Buna...imi poti da mai multe detalii ca si eu as vrea sa devin reprezentanta