| catallinuta a întrebat:

Cine e anul asta boboc la dimitrie leondia Bucuresti? daca ma si puteti ajuta cu grupul de boboci daca exista

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit, ca nu-i nimeni prost sa-si decline identitatea aici.
Vei vedea tu cand ajungi la toamna, acolo.

| catallinuta explică (pentru Violleta2022):

Pai eu am nevoie de grupul de boboci, pe site-ul liceului nu sunt multe informatii si speram sa existe grup ca sa vad cum e si colectivul. liceul la care ai intrat nu este o informație foarte privată, plus ca nu era o intrebare ofensiva

| Violleta2022 a răspuns (pentru catallinuta):

Si daca nu exista acel grup de boboci, de unde sa-l iei?

| catallinuta explică (pentru Violleta2022):

Si asta era intrebarea mea, daca exista grupul sa primesc un link, chiar nu e atat de serios pe cat ti se pare

| Violleta2022 a răspuns (pentru catallinuta):

Deci: nu exista acel grup