| tukhey23 a întrebat:

Cine e cea mai "sexy" fata de pe TPU?hee hee

Cine e cel mai "sexy" baiat de pe TPU?hee hee

Ast. raspunsurile voastre, sincere, cu draghee hee

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Io zic dl injinerbatting eyelasheshee hee

45 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai nu stiu cine sunt cei mai sexy pe aici dar cu siguranta stiu cine sunt cei mai draguti big grin
Pe aceasta lista ii pun pe :Ana, Dulshe, Delight, Eileen, Secretel, Emil, Bro si binenteles u happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu placere tukhey23.happyScz ca nu ti-am sp lista celor sexy de pe TPU dar macar ti-am sp lista celor mai draguti big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu am dc sa te critic Tukhey23.big grin Si sa stii ca ai dreptate.In ziua de azi conteaza foarte mult cum arati happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa e.Cam totul este legat de sex.happyPt toti esti important acest lucru.Am intalnit multe fete care au fost parasite de iubiti lor numai pentru ca nu au vrut sa se culce cu ei.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mihaela, eu am sp ca pe Emil si pe Bro ii pun pe lista celor draguti nu pe lista celor sexy.tongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Tukhey23:Banii astia ne dispera.laughingBani nu aduc fericirea dar totusi avem nevoie de ei.big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Tukhey23 : E bine de tine ca emigrezi laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca tot te duci u acolo nu ma iei si pe mine?laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hai ca eu vreau sa vin.big grin Invatam mai bine engleza si plecam.laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Tukhey:Vin doar pentru a vizita si alte tari.Sa vad cum sunt oamenii pe acolo si sa vizitez diferite zone.happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Moony.

Intelectual ma atrag ValiMocanu, NoGod si Bro. Plus ca sunt savurosi in comentarii. NU ma intereseaza cum arata!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cryss are dreptate
intrebarile astea nu isi au rostul laughing
scuze big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

lolita
| lolita a răspuns:

Dar tu ai o crizade narcisism zilele astea? laughing nu voi zice cum te asteptai ca tu. Nu am observat pana acum pe nimeni "sexy", poate sunt multi dar nu au pus pozele.

| Mya a răspuns:

Nu putem face un "clasament" al celor mai sexy pers de pe TPU, avand in vedere ca sunt unele pers "misterioase" care nu au poza la avatar...big grin

| Mya a răspuns:

@mumoasa: rolling on the floor da-mi si mie id-ul pe private si sa-mi trimiti o poza cu bro si emil, fiindca se pare ca stii cum arata... iar eu sunt tare curioasa big grin

| Mya a răspuns:

Scumpo, aici se refera la "fizic" big grin... daca nu am insel tongue

| lia a răspuns:

Sincer nu stiu care este cel mai sexy baiat sau fata de pe TPU, ar trebui sa intrebam si noi cine se considera sexy de pe TPU, cred ca ar fi mai apreciata intrebarea.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Greu de spus in conditiile in care nu sunt prea multe fotografii la avatar. Asa ca nu reusim sa vedem copacii din cauza paduriilaughing

| Dl.Inginer a răspuns:

Cea mai sexy si atragatoare pe TPU este Ana fara dubii, palesc toate pe langa ea. si mor de invidie laughing, p. s.: nu uitati sa dati stupid, returnez inapoi. laughing

| tukhey23 explică:

Lolita:pai daca tot romancele sunt frumoase, de ce nu sa mandrim cu ele? Macar. sa ne mandrim si noi cu cevahee hee

| tukhey23 explică:

Iiirrriiisss:conflicte? grea viata de ''intrebator''hee hee

| tukhey23 explică:

Delight:iti multumesc pentru. 'cuvinte'. Dar sincer... depasesti unele limite, sincerhappy

| tukhey23 explică:

Mumoasa:mersi mult, dar si tu esti fff sexyhee hee

| tukhey23 explică:

Mumoasa:stii, toti sunteti frumosi prin felul nostru de a fi. Dar traim intr-o lume in care, conteaza cum te imbraci si cum arati.Iti multumesc ca mi-ai rasp. fara sa ma critici happy

| tukhey23 explică:

Mumoasa:si pe langa, superba idee a ''imagini'' mai e si:daca nu faci sex, nu esti barbat sau femeie.Pe zi ce trece, TPU se transforma intr-un seit, cu intrebari despre sex.Sincer,mie nu imi pasa cu cine s-a culcat X, sau Y. dar ttrebuie sa imi pese.Nu imi amintesc o intrebare buna aici, dar chiar daca ar fi... nu sar inghesui nimeni sa rasp...pacat.Dar curand sexul, va deveni o religie. de ce fugi nu scapi happy

| tukhey23 explică:

Mumoasa:unele fete din romania sunt proaste, inculte. si fara viitor.Scz de expresii.De ce zic asta, pentru. ca ele nu vad nimic bun la un baiat, ideea banilor in ''nesavuinta'' si in nestiire le duce la nebunie. Mie daca cineva imi da bania, fac orice. la fel si ele.De ce? Pt. ca ideea ca sunt sarac, cretin, tampit. ma doare.Cineva a pus o intrebare, de ce dracu uni sunt atei. dar ei habar nau cine e d-zeu si vb de ateism, daca stau bine sa ma gandesc... d-zeu un lucru nu mi la dat bun, tot ce avem bun in viata l-am pierdutAm iubit si eu un om, pe bunica mea, si pe acela mi la luat.Preoti,espicopi... oameni lui d-zeu, fura cu nerusinare si fac alte prosti.Aia merg in rai? Unde e dreptate nu o vad. Dar sa revenim cu chestia cu sexul... fetele, nu stiu cu ce se mananca viata si mai alES BANI. Ele traiesc intr-o lume a lor, vor sa fie ascultate dar la randul lor nu vor.Sa iti spun drept, niciodata nu voi face greseala sa ma casatoresc cu o romanca.Pt. ca ele vor bani. bani, bani.
Scz. nesavuinta, dar aveam nevoie sa o zic. Sper ca in 2-3 ani, sa devenim cetatean englez de ex... aia macar sunt oameni cu capul pe umeri, prosti. dar cu banihee hee

| tukhey23 explică:

Mumoasa:pe scurt... emigrez laughing. unde vad cu ochiilaughing

| tukhey23 explică:

Mumoasa: de ce nu laughing. App, nu merg in tari precum:italia, spania. sa imputit branza acolo.Ma duc la englezi la domnul injinerhee hee

| tukhey23 explică:

Mumoasa:speak english?hee hee. Cum sa nu te iau, doar sa vrei sa vii. englezi sunt mai tantalai, cu 2-4 afaceri, devenim bogati laughing