| DiDiShOoR989 a întrebat:

Cine e din Buzau? Ma intereseaza cate ceva despre liceul M. Eminescu - profilul Stiinte Sociale si anume: la ce dai teza, ce ore ai si la ce se da bacul Funda + Vot

2 răspunsuri:
| NakedTruth a răspuns:

Matematica faci 2 ore pe saptamana
Romana faci 4 si inca un optional ce tine de lb romana
biologie, fizica si chimie faci pana in clasa a 10 a si apoi faci stiinte
faci in clasa a 9 a logica in a 10 a psihologie apoi filozofie
faci istorie vreo 3 ore pe sapt si BAC dai din Romana Engleza + inca o limba straina
Istorie
Logica sau Psihologie sau Filozofie (la alegere)
Geografie sau alte stiinte la alegere

| NakedTruth a răspuns:

Si teze dai din Engleza, Romana, Geografie sau Istorie si Logica.winking