| Anonima568 a întrebat:

Cine e fan Twilight Saga?

8 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Me; x

| Scriitoarea a răspuns:

Eu, sunt cele mai tari filme, dupa parerea mea. Merita sa le vedeti pe toate[cei care nu le-ati vazut].

| helpu a răspuns:

Dupa ce o sa vad... poate o sa fiu si eu happy

| Fiction a răspuns:

Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee love struck love struck love struck

| Biutsssaa a răspuns:

Eu sunt mareee fan. sunt cele mai super carti si filme pentru aproape toate varstele. eu am citit toate cartile inclusiv noua si scurta viata a lui bree tanner, si am vazut si toate filmele aparute: twilight(amurg), new moon(luna noua)si eclipse(eclipsa)! de abia astept data de 18 noiembrie 2011, cand va aparea zori de zi(filmul). kristen stewart, robert pattinson si taylor sunt niste actori minunatibig grin mai ales kristen si robwinking big grin cine nu a vazut filmele merita sa fie vazute, iar cine nu a citit nici cartile merita cititebig grin LoveTwilightForever!

| TokioFan a răspuns:

Eu

| IoNeLa_8986 a răspuns:

Eu.cel mai mare fan posibil. de abia astept sa urmeze zori de zi:X:X... mi-au placut si celelalte.dar mai mult new moon si eclipsa, da` si amurg a fost fain:X:X.ce bunok s-a facut jacob, arata fain.mai ales in eclipsa:X, dar si edward i dragut si frumoshappy:X:X