| HoneyCocaine a întrebat:

Cine e in Onicescu ( Bucuresti )? Puteti sa-mi spuneti cum sunt profesorii ( mai exact cei care predau la clasele de filologie )? Multumesc.

1 răspuns:
| Jeremy1 a răspuns:

Eu invat acolo si sunt la filo. In mare parte, toti profesorii sunt foarte de treaba, am avut doar neintelegeri cu profesorii de stiinte exacte (matematica, fizica etc), dar nu te afecteaza asa mult pentru ca pur si simplu profilul nu-ti cere sa te implici in astfel de materii. Daca vrei sa intri, poti sa ma contactezi.