| Kido0 a întrebat:

Cine e iubita lu' Raphael Tudor?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Gloria Melu

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Madonna

| Deenniissa a răspuns:

Raphel Tudor nu are iubita! A declarat chiar el asta in interviul de la revista BRAVO! Nu are si momentan nu are timp de asa ceva. Pt. ca la anul' are bacu' sh chesti... Nu mai infloriti! Gloria in nici un caz, pentru. ca sunt buni prieteni, dar nici chiar asa! Cititi interviul, nu va luati dupa niste poze inc are sunt imbratisati sau ceva de genul aceasta!

| C0rinne a răspuns:

Gloria Melu? glumesti? straight face||||||||||||||. nu are prietena. acum se spune ca ar fi impreuna cu Sore, dar nu o cred si pe asta. si Gloria nu e iubita lui!happy

| KrazySmile a răspuns:

Am citit un interviu de-a lui rapha in care a spus ca la moment nu are prietena si nu are timp pentru a se ocupa de o iubita

| Kre a răspuns:

Am aflat de la sora lui,ca la moment nu are nici o iubita, si chiar de ar vrea sa aiba una, nu are timp pentru astfel de relatii happy
sper ca ti-am fost de ajutor.

| lauraXd a răspuns:

Rapha nu are iubita :*

| rodicutzaaa a răspuns:

Nu are.