| AlleYourDiamond a întrebat:

Ce stiti despre Raphael Tudor?

Răspuns Câştigător
| IonFrână a răspuns:

Il cheama Raphael Andrei Ioan Mihail Tudor Caprariu. (Nu Petrariu.Revista bravo girl e idioata. Eu stiu mai bine!).
E nascut pe 5 ianuarie 1993. (Nu 3 ianuarie.Revista bravo girl e iar idioata).
Are 19 ani.
Are inaltimea de 1.85.
S-a nascut in Calafat, Dolj.
Traieste in Bucuresti.
Are o sora mai mica.
Prietenii ii spun Rafael, Rafa sau Rafi.
Ii place muzica de cand era mic de la 4-5 ani.
Invata la Colegiul National "Spiru Haret" din Bucuresti, strada Italiana, nr 17.
E la clasa a 12-a D.
Ce-i place:regia,cumparaturile,la la band, revista bravo, filmele, pariu cu viata, muzica, actoria, etc.
A facut actorie timp de 2 ani.
N-are iubita ca n-are timp sa-si faca si nu-i plac relatiile superficiale.
Primul sarut la 12 ani cu o fata mai mare ca el cu 2 ani.
Nu seamana cu Cristi Alexandrescu din primul serial muzical roman "Pariu cu viata" deoarece cristi e mai rau, mai smecher si mai mitocan.
A invatat la Scoala Generala cu clasele I-VIII Nr.160 "Sfanta Treime".
Note la admitere:8.77.
Matematica-8.00.
Romana-8.75.
Geografie-9.75.
Teze nationale- 8.83.
Clasele V-VIII -8.71.
E la profilu matematica-informatica intensiv.
Orarul lui:.
Luni:Intra la 07.30-- istorie, religie, engleza, romana, informatica, informatica, informatica.Iese la 13.20.
Marti:Intra la 07.30--engleza, informatica, informatica, geografie, filosofie, educatie fizica, matematica.Iese la 13.20.
Miercuri: Intra la 07.30-- fizica, romana, matematica, biologie, matematica, franceza/germana. Iese la 12.30.
Joi:Intra la 07.30-- matematica, matematica, fizica, fizica, informatica, informatica, informatica. Iese la 13.20.
Vineri:Intra la 07.30 -- informatica, informatica, chimie, matematica. franceza/germana, romana.Iese la 12.30.

| AlleYourDiamond explică (pentru IonFrână):

Din cate stiu nu este impreuna cu Sore Mihalache?

| IonFrână a răspuns (pentru AlleYourDiamond):

Ba da.