| Tibyarad a întrebat:

Cine e penticostal(a) de pe TPU? cum se procedeaza daca vrea un baiat penticostal sa curteze o fata penticostala?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce intrebare:O:O:O

| bulebule a răspuns:

Chiar ma, si eu-s interesata. E nevoie de ceva ritualuri voodoo sau asa? Rog seriozitate.

| Nicoleta a răspuns:

Eu iti pun o intrebare:
Ar trebui sa fie un ritual pentru fiecare religie? laughing
chestia asta o face fiecare in felul lui.
Chiar esti comic/a prin intrebarea asta( nu imi dau seama dupa nume daca esti fata sau baiat)

| JustMe a răspuns:

rolling on the floor) Nu's penticostala, da se procedeaza normal credraised eyebrows Adica, o chemi si u la un suc si gata, ca doar suntem in secolul 21 rolling eyes

| bulebule a răspuns:

@nico da` cui i te adresezi? ca TIBYarad vrea sa afle cum sa curteze o fata, deci clar ca-i baiat. sau poate-i lesbi, mai stii...

| Nicoleta a răspuns:

Bulebule
mai stii? poate sunt si fete care sunt interesate laughing

| Tibyarad explică:

Rog seriozitate, sunt un baiat perfect normal! nu dau funda daca ma luati la misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penticostalii, la fel ca ortodocsii sunt oameni!
Deci nu au nici un ritual...
cand ajung la casatorie au ceva ritualuri mai deosebitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penticostalii, la fel ca ortodocsii sunt oameni!
Deci nu au nici un ritual...
cand ajung la casatorie au ceva ritualuri mai deosebite winking