| Namastee a întrebat:

Cine e personajul principal din Ciresarii straight face? Si nu intreb de lene ca nu as fi citit cartea, dar eu cred ca e Tic iar o prietena ca e Pompilica. Voi?

3 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Exista un personaj principal colectiv - Ciresarii - constituit din individualitati bine conturate: Dan, Ursu, Tic, Victor, Maria, Lucia, etc.
Bafta!

| Alexuta333 a răspuns:

Nica?

| SamyArdy a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani seriosi pe internet fara investitie proprie. Uite blogul meu; convingete singur!

http://cum-faci-bani-seriosi.blogspot.ro/