| alex9109 a întrebat:

Cine e vinovat pentru atentatele de pe 11 septembrie 2001?

Răspuns Câştigător
| DENIS2COOL a răspuns:

Al-Qaeda.bin ladden o fo unul din liderii ce o fo cunoscut.mai multi leau organizat.cu 6 ani in urma de a intra bin ladden in randul al qaeda sau cautat piloti de avioane! adica operatiunile au fost puse pe foaie dinainte de a intra el.stiu asta caci am vazut un anunt intr-o revista dea lu bunicamio(odihneascase in pace) dintr-un ziar de acolo.cei ce spuneti voi ca bin laden(bine cai mort) sau huseim is nume celebre din organizatie.dar is multi(aproape 50000 de oameni duap spusele C.I.A

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Nu eu, cu siguranta

| MyFirstLove a răspuns:

Saddam hussein

| alex9109 explică:

Nu e ma Saddam hussein vinovat...

| PkAdi a răspuns:

Bin Laden clar... macar atata ar trebui sa stii... si macar o funda ar trebui sa imi dai pentru ca nu stii...