| DJohnny a întrebat:

Lumea chiar a uitat ca azi se implinesc 12 ani de la evenimentul 9/11? 11 septembrie 2001, "atentatele teroriste" de la World Trade Centre si de la Cladirea Pentagonului. Bin Laden, un tap ispasitor. Voi ce parere aveti despre acest eveniment? Cine a fost de vina? Care au fost motivele? Pentru ce au murit atatea persoane?

9 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Happy birthday!

| Gekkō a răspuns:

Nu a fost atac terorist. Totul a fost pus la cale de ei...
Ei stiau inca de mult ca o sa se intample asta, de aceea in anumite logo-uri, animatii, chiar clipuri video era o scena in care se vedea doua turnuri sau blocuri explodand. (asta inainte cu cativa ani pana la eveniment)

Si abia in Noiembrie se implinesc 12 ani.

| johnnny123 a răspuns (pentru Gekkō):

Da, abia in noiembrie se implinesc 12 ani de la atentatele din Septembrie. Corect!

| Gekkō a răspuns (pentru johnnny123):

winking

| Gekkō a răspuns (pentru johnnny123):

Dar care e treaba cu tapu Bin Laden?

| DJohnny explică (pentru Gekkō):

De ce tocmai in Noiembrie?

| DJohnny explică (pentru johnnny123):

De ce in Noiembrie?

| Gekkō a răspuns (pentru DJohnny):

Scuze, am confundat. Septembrie.

| DJohnny explică (pentru Gekkō):

Treaba e ca nu a fost vina lui Bin Laden, "tap ispasitor" este o expresie, tot acest "atac terorist" a fost facut de ei... si s-a dat vina pe Osama