| Unique a întrebat:

Cine este de acord cu mine sa facem o campanie impotriva torturarii animalelor?

Răspuns Câştigător
| coddy24 a răspuns:

Poti conta pe mine!
vizioneaza si filmul asta intre timp ...Si animalele sunt suflete!

http://freedocumentaries.org/teatro2.php?filmID=119&lan=en

14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Eu st intru totul de acord cu tine. sunt atatia oameni carora le e mila de bietele suflete deci cred ca ar iesi cevawinking

| Silvia a răspuns:

Şi împotriva câinilor care torturează oamenii cine face o campanie?
Eu una aş vrea să nu mai vad câini fără stăpân niciodată.

| Unique explică:

Va multumesc la toti se vede cine are suflet si cine nu! chiar va multumesc!

| Unique explică:

Si inca ceva, coddy24 la documentarul ala ma apucat groaza! si lacrimile

| Pho3nix a răspuns:

Da.
Si eu sunt de acord.happy

soothe
| soothe a răspuns:

Sunt de acord cu tine, insa sa stii ca pe planeta asta cele mai torturate animale sunt oamenii.

| T30D0RA a răspuns:

Sunt de acord cu tine, dar cum sa facem campania asta?

| Kry_9749 a răspuns:

In arad, avem camapnie de genu asta, noi l-am facut big grinbig grinbig grin

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Da dar pentru caini cine sa faca adaposturi si sa-i ridice de pe strada
Cine ca statu "zice" ca nu are bani si nu poate sa puna sa contruiasca.Mai vine acum Vadim si ii duce cine stie unde.
Si sunt de acord doar am vazut pe Pro TV cum sunt maltratati cai si omarati a dat acum un an sau doi.Si inca exista campanii de protectie a animalelor.De exemplu tot francezi s-au ocupat cu animalele de langa dezastrul de la Cernobil.Francezii sa-u ocupat de ele.
LA noi in tara cu coruptia asta degeaba infiintezi o campanie ca nu ai autorizatie si trebuie sa platesti milioane la stat si mai zic ca nu au bani.Rusine Romania.

| madalina_5722 a răspuns:

Eu sunt de acord cu Silvia

| bambollaazarya a răspuns:

Eu sunt de acord importriva torturarii animalelor dar in schimb as vrea sa torturez oamenii care isi bat joc de animale. ii urasc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai exista si politia animalelor ce rost ar mai avea, dar sunt de acord.

| Gabi_5738 a răspuns:

Sunt de acord;

| dani_9051 a răspuns:

Sunt de acord cu tine! Sunt prea multe animale torturate...si prea multi oameni carora nu le pasa... i-as omora pe toti cei care le chinuie! Ii uraaaasc!