| TaniuTzzaTany a întrebat:

Cine este fan sell sa raspunda la aceasta intrebare: Ce desriere i-ati face lui Sell? Caredeti ca este mai bune in domeniul muzici si actoriei decat Demi Lovato? FUNDAwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| emosoul a răspuns:

Da,e mult mai buna la ambele.

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Of,pai prima data nu trebuia ca tu la fel si ceilalti sa-i spuneti Sell rolling on the floor al cui mai e si numele ala laughing puteai scrie si tu Selena Gomez(numele ei) nu Selllaughing nu`s fana ei iti voi raspunde la intrebarea a 2 a nu este mai buna in muzica/actorie decat Demi Lovato fiecare are talentul sau propriu

| SellyDemmzy a răspuns:

Nu nu e mai bunaa! demi e mult mai buna in multe lucruri fathaa de eaa! lool! ce raspunss ai ales! ala care ti-a convenit nu cel care trebuia.in fine alegerea ta