| ClaudiaB a întrebat:

Cine este fata asta Brigaela? Pliss ziceti-mi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamna Brigaela este cea mai destept utilizator TPU. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita:-d

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Va multumesc tuturor pentru vorbele frumoase.
Imperia, nu sunt mamica, cel putin deocamdata, dar inca sper

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @ClaudiaB! Doamna @Brigaela este un utilizator de marcă al TPU, medic de profesie și mămică totodată. Dar de ce nu o întrebi tu printrun mesaj pe privat?
O zi cu zâmbet să ai!

| Corina a răspuns:

Brigaela este unul din multi utilizatori ai site-ului TPU, care a ajuns Userul anului, datorita calitatii raspunsurilor si activitatii sustinute pe site. Uite aici Top-ul TPU:
http://www.tpu.ro/useri

| Neimportant a răspuns:

De ce nu te uiţi la Comunitatea? http://www.tpu.ro/useri

| Aleqa a răspuns:

S-ar putea sa fie maica-ta.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea cine este?

| anonim191 a răspuns:

Este utilizatorul anului care considera ca suferi de schizofrenie daca nu vrei sa ai copii.simpluhappy

| emyllya a răspuns:

Brigaela este EXPERT TPU, a fost USERUL anului (2008-2009),are 2025368 de puncte...

| ClaudiaB explică:

Elisa mi-a cerut fundita. Daca voi nu ati facut-o...Scuze dar daca ea a cerut-o a primit-o