| TiranieMaria a întrebat:

Cine este la Colegiul Național Ioan Slavici din Satu Mare și este talentat de actorie? Mă gândesc să organizam un club de actorie? Dacă cunoașteți sau știti pe cineva care e talentat putem vorbi cu profesoara de romana și o sa putem juca și noi la teatru, voi ce ziceți eu acum o sa dau admiterea la profilul pedagogic din Satu Mare

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ai un grup cu colegii? ai avea mai mult succes acolo, incearcă!

| ZappyTv69 a răspuns:

Super inițiativa, dacă aș fi acolo aș zice da.

Dar prezintă proiectul profesorilor, poate fac ei ceva happy