| Elena_9796 a întrebat:

Cine face schimb de postere?big grin
eu vreau cu Twilight, Miley Cyrus, Selena Gomez, Avril Lavigne, Kristen Stewart, Robert Pattinson...

dau la schimb multe...printre care: Black Eyed Peas, Chad Mychael Murray, James Laferty, Gossip Girl, Akcent, Green Day, Nicole Scherzinger, Fergie, Jessica Simpson, Paris Hilton, O GROAZA CU RBDlaughing, Eminem[un mega], Mika, An Cafe, Beyonce, Ozzy Osbourne, Ian Somenhalder[nu stiu daca am scris bine], muuulti fotbalisti, Kelly Clarkson, Enrique Iglesias...si altii

cei interesati sa imi dea add la lil_kid_duduts96@yahoo.com sau sa isi lase aici idulbig grin
P. S.:NU DATI ADD DECAT DACA VRETI SA FACETI SCHIMB

2 răspunsuri:
| Hallen a răspuns:

Am cu Avril Lavigne-poster normal happy

| gabriela_4689 a răspuns:

Kristen Stewart, Robert Pattinson, Avril Lavigne... cu astia n-am da am cu twillighgt myleycyrus selena gomez di ce oras estidak esti din cluj s din cartierul manastur ti -i dau daca nu nu ti dau (mai multe informati gasiti la adresa mea )(amiraseditha@yahoo.com) bye acum treuie sa plec