| Roxana6277 a întrebat:

De unde pot cumpara postere, megapostere, gigapostere sau postere 3D cu Twilight, Remember me, Selena Gomez, Demi Lovato, Bella Thorne, Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner din Galati? Daca nu de la magazine, atunci cine are si vrea sa faca schimb sau sa le vanda sa-mi lase mesaj.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Postere cu vedete, filme, seriale, actori etc. le gasesti in revistele gen 'Popcorn', 'Bravo' etc. (intr-o revista sunt peste 5 postere!) + ca posterele sunt foarte frumoase! happy

--> Numai bine! puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Atunci nu mai ai de unde sa le cumperi. sad

| Roxana6277 explică:

Stiu am deja reviste cu popcorn si bravo dar ma refer in afara de revistele in care au postere.

| miyavi7 a răspuns:

Am postere tw si 1 giga tvd cu cei 3. pot trimite poze daca vrei. japonia7@yahoo.com

| PrayForGaga a răspuns:

Am eu si din tara si din afara cu Twilight (3D si normale) si Selena Gomez.

| BlueDay a răspuns:

Am eu, trimite-mi mail la party_in_hell81@yahoo.com

| Florin_Nicolescu_1958 a răspuns:

Vand postere cu twilight, am colectie cu acestia.id micky_emma07