| Andreydanyel1986 a întrebat:

Cine il cunoaste pe Mircea Nebunu din berceni... Ce puteti sa imi spuneti despre el

3 răspunsuri:
| BogdanFnky a răspuns:

Mircea Nebunu,in primul rand sunt mai multi, mai multi care l-au copian! Exista unu in salajan...dar cel mai cunoscut sta in berceni, si daca nu ma insel e in raducanu...

| swettylove a răspuns:

In primul rand Mircea Nebunu despre care vorbesc baietii de la Mafia a fost un bun tovaras de al lor, din pantelimon binenteles, dar care din nefericire a murit.
Mircea Nebunu mai sunt si altii.probabil in fiecare cartier e cate un Mircea Nebunu laughing
Eu te pot ajuta doar spunandu'ti ca in ciuda a ce spun foarte multi oameni Mircea Nebunu din berceni este un super baiat care merita tot respectu, care a ajuns cine e acum singur si de care a auzit tot berceniu.

| Damian a răspuns:

Intreabai pe baieti de la mafia