| ali_7518 a întrebat:

Cine il inlocuieste pe Gheorghe Dinica in srialul,, Aniela"?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu cred ca va fi inlocuit. Cel mai probabil va murii si in serial, poate va pleca in razboi [ca era general sau ceva de genu`thinking] si va murii pe front...
Oricum eu sunt sigura ca nu va fi inlocuit.

| MM a răspuns:

''La cererea fanilor şi din dragoste pentru marele Dinică, Ruxandra Ion, producătoarea generală a serialului, a decis ca personajul interpretat de acesta în „Aniela", Generalul Vulturesco, să nu moară: „Aşa cum noi simţim că marele actor Gheorghe Dinică trăieşte în continuare, aşa şi generalul Vulturesco va trăi... Este un semn că noi ne-am dorit să ne fie alături".

Personajul interpretat de Gheorghe Dinică, Generalul Vulturesco, se va muta la Sankt Petersburg şi va ţine legătura cu familia din serial prin intermediul scrisorilor. Ultimul episod, cel cu numărul 54, în care apare marele actor va putea fi urmărit la 10 decembrie, de la 20. 30, la ACASĂ''

http://www.click.ro/......15554.html

| betty17 a răspuns:

Nu va fi inlocuit, o sa moara sau o sa plece in vreo calatorie generalul

succes

| AleB a răspuns:

Posibil sa moara si in film sau sa fie inlocuit de cineva care seamana mult cu el.

| Miruna3094 a răspuns:

Am inteles de la stiri ca va fi inlocuit, dar nu stiu cu cine

| bella***** a răspuns:

Nimeni toti oamenii vor crede ca filmul e cu un an mai devreme filmat de aceeaei vb ca el e plecat undeva