| LivingTillTomarrow a întrebat:

Cine il place pe Zayn Malik? ♥ Desi sunt baiat imi place asa muult! Sper sa nu se inerpreteze gresit! "Imi place fetele nu baietii " rolling on the floor Lol. Imi place doar cum arata si cum se imbraca!

3 răspunsuri:
| swag a răspuns:

Omg inca un baiat fan

| AndreeaAndre1D a răspuns:

Heii...eu sunt fata si da si mie imi place mult de Zayn dar sunt sigura ca diferit ca tie...mie imi place intrega trupa din care este el "1D" dare cel mai mult de Zayn. happy Se imbraca bestial are stil si e foarte dragut, deci imi place. tongue Funda?

| ςคωч a răspuns:

Iti PLAC fetelete nu baietiiwinking big grin