| anonim_4396 a întrebat:

De ce toate celebritățile precum Shawn Mendes sau Zayn Malik arată bine în orice ținută? Gen chiar dacă s-ar îmbrăca în cele mai ieftine și murdare haine, ei tot arată bine. Voi ce spuneți?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Amandoi sunt foarte tineri si slabi, de aceea arata foarte bine, absolut tot ce imbraca.
Personal, il prefer pe Shawn, care-i mai carsmatic si cat de cat mai inalt (1.88m).
Zayn nu arata extraordinar, ceva mai tiganos la fata si tare micut de statura, are 1.75m (este cat mine la inaltime happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un om care arata bine arata bine in orice e imbracat. Eu spun insa ca acest "Zayn Malik" arata ca un combinator de telefoane din Obor

| deeeaqq a răspuns:

Îi ajută fața

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sunt frumoși și arata bine. Au un zâmbet frumos, un par bine aranjat, corp ok. Asta e chestia

| comyne a răspuns:

Pentru ca arata de parca ar fi cazut din cer! De asta!
Si nu doar aspectul ii face atat de atractivi dar si faptul ca atunci cand ii vezi te gandesti la cate lucruri frumoase au facut si la personalitatea lor. Ba chiar, nu poti spune ca atunci cand te gandesti la ei in minte nu iti rasuna una din melodiile lor pe care o adori si asta ii face sa para si mai mununati.