| ScreamingSoul a întrebat:

Cine il urashte pe justin bieber? (daca da sunteti de treaba; )))

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nici euno talking

| Tweetymrrr a răspuns:

Eu nu-l plac mai deloc. mi se pare putin cam fals. si arogant pentru varsta luiwinking

| Nicoleta a răspuns:

Eu nu il suport, dar nu inseamna ca persoanele carora le place de el nu sunt de treaba.
Papa

| Ana a răspuns:

Si eu il urasc

| Bianka a răspuns:

Nu-l urasclaughing
E mult sa zici ca urasti pe cinevalaughing
Dar nu-l suportrolling on the floor nu-mi place deloclaughing e doar un pusti, si sunt mii care canta mai bine decat ellaughing

| ZumZz a răspuns:

Dah il urasc peste tot numai de el dau x( x(

| kindness a răspuns:

Da.deci sunt de treabawinking

Răspuns utilizator avertizat
| andreea_6295 a răspuns:

laughing buna intrebare. Pai ar trebui sa faceti un "antifanclub" ceva de genul laughing.

| CookieRaider a răspuns:

Eu nu-l urasc si nu as avea nici un motiv! ce mi a facut ceva mie? bv lui are talent ce te bagi tu! tu cine esti, cine te crezi Eesti mai presus decat el cumva? no atunci taci, si faza ca cica el are 51 de ani. N ui deloc adevarat, si cica "the onion" eu nu am mai azuit despre "the onion"...si se vede foarte bine ca tipu mimeaza si se Iincurca la 0. 25, si poza cand cica ii cade masca la concert! LUME EXISTA SI PHOTOSOP!

| anyska a răspuns:

Da de ce sa-l urasc? Ce treaba as avea eu cu el sau tu? Il cunosti in persoana si ti-a facut ceva va sa zica.
Ca eu stiu. oi fi invidioasa pe el sau ceva. Da asa de ce sa-l urasti? Ca e obsedat de fete ca sa nu mai para el o fetita e treaba lui nu ai tu de ce sa-l judeci

| elenush_6230 a răspuns:

Da! laughing la mine in sc sunt numai obsedatee.de ellll.:O

| asdfghjklș a răspuns:

Sincer n-am nimic cu el.

| shooby a răspuns:

Deci sunt de treaba, supeer! big grin

| shooby a răspuns:

Deci sunt de treaba, super! big grin

| shooby a răspuns:

Eu sunt stresant, sorry pentru dublu post big grin

| Anonim69 a răspuns:

Ptiuuu, mancalar caniistraight face, n am pomenit copil mai figurant ca asta, ieri era sarac lipit acum bogat si fitos! huooooooooooooooooooo!

| DanielleDaniaD a răspuns:

Eu il urasc din tot sufletul... E un tampit...
Nu stie nici sa cante
Toata lumea zice ca'i frumosrolling on the floor)
Frmos? Niciodata
NEVER!

=>...il urascx(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umm...Nu-l suport!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JB suckstongue

| Woody_8703 a răspuns:

Normal mai e si pedofil :))

Dovada : http://www.youtubecodes.com/......dofil.html